Svoboda člověka je cennější než zdraví

Můj první a poslední politický projev, který jsem pronesl jako pozvaný řečník na demonstraci, uspořádané politickým uskupením Trikolora, Svobodní, Soukromníci a Manifest.cz                       v neděli 5. září 2021 na Staroměstském náměstí v Praze

These mého cca 6ti minutového projevu

 1. Ostrava zdraví Prahu!
 2. Zapamatujme si, že tak jako před 76 lety Svoboda opět dorazí do Prahy z Východu.
 3. Za Svobodu se nedemonstruje, za Svobodu se bojuje!
 4. Kdo je ochoten vyměnit Svobodu za Bezpečnost, za jakoukoliv formu falešného bezpečí, tak časem zjistí, že nemá ani Bezpečnost, ale ani Svobodu.
 5. Od začátku se jedná o CovidGate, podle vzoru WaterGate. A nikoliv až od jara 2020, nýbrž vše začalo již v létě 2019. Proto mj. název té nové nemoci zní Covid-19.
 6. Problém nevznikl v medicíně. Ani náhodou. Proto také tento závažný společenský problém není v medicíně řešitelný. Jedná se mj. o závažné selhání lékařských elit, světových i domácích.
 7. Problém vznikl v politice, byznysu a obecně v kultuře umírající civilizace našeho Západu. A jedině tam, tj. v politice a byznysu, bude řešitelný.
 8. Jednou ta CovidGate praskne. Nevím kdy. Avšak nic netrvá věčně. Avšak to bude docela fičák. Všichni Lapkové budou pochytáni – a budeme vás soudit. V lepším případě soudy, v horším případě vás bude soudit ulice…
 9. Svoboda člověka je cennější než zdraví. Dokud neuděláme skutečnou TEČKU za těmi mezinárodními pandemickými hrami, tak nám bude i nadále souzeno žít v tomto hygienicko-epidemiologickém Skanzenu. Už chápeme?
 10. Coronahysterici všech zemí, všichni vy Covidisté a Vakcionáři, všichni vy Coronafašisti, vyližte si Prrrr…
 11. S.: V říjnových parlamentních volbách do poslanecké sněmovny volím č. 8 – normální svět, kde mj. rodinu stále tvoří táta (muž), máma (žena) a děcka (kluci a děvčata).

A co na to Karel Kryl? Už zase ryjem držkou v zemi…

Publikováno na blogu www.ostravskezdravotnictvi.cz dne X. září 2021